Seyhan İlçe Spor Müdürlüğü ve Kabac Hatun Geleneksel Okçuluk Derneği ile ortaklaşa düzenlediğimiz ve Geleneksel Türk Okçuluğu dalında Türkiye'de bir ilk olan "Geleneksel Türk Okçuluğu 18 Yaş Altı Gençler Bölge Salon Şampiyonasını" neşe ve başarı ile tamamladık.

Etkinlikte 7 il, 19 kulüp ve 150 civarı sporcuyu misafir ettik.

Etkinlik sürecinde bizlerden desteğini hiç esirgemeyen, hedef temininden servise, kek ve meyve suyu ikramından sınırsız su ikramına, gelen tüm misafirlerimize yemek ikramına kadar, her anlamda bizimle olan, artık aile olduk dediğimiz Adana Büyükşehir Belediyesi ve Spor Daire Başkanlığına en içten minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz. Gerçekten harika bir ekipler... Seyhan İlçe Spor Müdürümüz Sayın Hamit YILDIRIM her zaman ki gibi bizlere ağabeylik ve büyüklük etti. Makamı ve bölgesini açtı. Memleket ve millet sevdalısı, ülkesine şerefiyle hizmet eden sayın müdürümüze en içten teşekkürlerimizi sunarız.

Bu güzel günde bizleri yalnız bırakmayan TÜGVA Adana Ailesi ve Başkanımız Av. Emrah SANCAR'a, Adana Sivil Toplumla İlişkiler İl Müdürümüz Recep KURTOĞLU'na, Spor İl Müdür Yardımcımız Halit YILMAZEL'e, Adana Amatör Sporlar Kulüpleri Federasyonu Başkanı DT. Ahmet BOZAN'a, Sayın Fahri KELEŞ'e, SGK Yüreğir İlçe Müdür Yardımcımız Süleyman AĞCA'ya, Spor Şube Şefi Hanifi Altun'a ve tüm misafirlerimize teşekkür ederiz.

Bu müsabakada yine bir ilk ile online müsabaka sonuç girilmesi anlık, net ve hata payı çok düşük olan hesaplamalar ile yapıldı.

Etkinliğimize katılan herkese özellikle teşekkür ederiz.