KARATAŞ BELEDİYESİ RUZ-İ KASIM KOŞUSU İÇİN GERİ SAYIM

 

Adana Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve TGTOF Adana İl Temsilciliği tarafından Karataş Belediyesi anasponsorluğunda 15-16-17 Ekim 2021 tarihlerinde Adanamızın deniz kenarındaki ilçelerinden Karataş'ta icra edeceğimiz "Ruz-i Kasım Koşusunda" bizlere yay, ok, okçuluk malzemesi, tirkeş vb hediyeler veren tüm dostlarımıza teşekkür ederiz. Bu vesile ile bugüne kadar düzenlenmiş en bol ödüllü müsabaka olacağa benziyor. Derecelere vereceğimiz ödüller aşağıda belirtildi.

Yaylarımızın ustaları Mehmet Demir, Bülent Akarsu, Tuncay Keskin, Hasan Arslan, Serdar Arslan, Baki Çınar'a, ok çabuklarımızın milli üreticisi Sinan Önal 'a, Kavin Okçuluğa, börk ve doppalarımızın tedarikçisi Mustafa İyimolla'ya ve camiamızın en köklü yemeni, çarık ve çizme üreticilerinden Hakanlar Çarık 'a çok ama çok teşekkür ederiz. Bir sözümüzü iki etmeden yanımızda olmalarından dolayı çok mutluyuz.

Ödüllerin tamamı müsabakalarda dereceye giren sporcularımıza dağıtılacaktır. Burada logosu olmamasına rağmen Halil Kozanoğlu 7 çarık hediye ediyor, Tugrul Burak ise miniklere gerçek deriden 3 tirkeş yapıyor, Murat Herem abimiz ise her derecede birinciye bir hedef yüzü hediye getiriyor. Allah dostların bereketini arttırsın inşallah.

An itibariyle kayıtlı sporcu sayısı 500'ü, ülke sayısı 4'ü geçti. Tatlı bir yorgunluk olsada siz değerli dostları ilimizde ve ilçemizde görmek tüm emeklerinize değecektir...